Миронівська міська ТГ

Офіційний вебсайт

Управління держпродспоживслужби інформує

20 Травня, 2022 р., 16:08
Сказ – це гостра зоонозна вірусна хвороба. До сказу сприйнятливі всі теплокровні, в тому числі і людина. Зазвичай захворювання проявляться паралічами та закінчуються смертю. 
12 Травня, 2022 р., 17:25
Вода-це джерело життя. Вона необхідна для людини та всього живого. Вона нормалізує обмінні процеси в живому організмі. За допомогою води виводяться шлаки і токсини. Вона стимулює роботу мозку і підвищує еластичність судин, забезпечує терморегуляцію організму, контролюючи температуру, не даючи сильно перегріватися або охолоджуватися. Але дуже важливо споживати якісну і безпечну воду.
05 Травня, 2022 р., 17:31
Грип птиці, це висококонтагіозна вірусна хвороба птахів, для якої характерний гострий перебіг з явищами септицемії, ураженням органів дихання та травлення.
02 Травня, 2022 р., 17:26
02 травня 2022 року проведено позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миронівській міській раді з розглядом наступних питань: «Епізоотична ситуація щодо сказу на території області та району, стан виконання рішень ДНПК при Миронівській міській раді, про епізоотичну ситуацію щодо грипу птиці в Україні та області, стан вжиття заходів щодо недопущення поширення вірусу на території області. Про заходи щодо профілактики високопатогенного грипу птахів в районі».
12 Лютого, 2022 р., 17:33
Сказ-небезпечне гостре вірусне захворювання тварин і людей, з ураженням нервової системи з летальними наслідками
25 Червня, 2021 р., 11:42
До Миронівського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області надходять телефонні дзвінки з запитаннями, чи не знятий в червні поточного року карантин,  пов'язаний з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).
23 Червня, 2021 р., 11:10
З настанням літа все частіше  у засобах масової інформації з'являються повідомлення про випадки  масових харчових отруєнь та кишкових інфекцій.   А що ж таке харчові отруєння та кишкові інфекції ? Як уникнути цього захворювання?
22 Червня, 2021 р., 14:34
Сказ - це гостре інфекційне захворювання всіх теплокровних тварин і людини, за якого уражається центральна нервова система з ознаками поліенцефаломієліту, супроводжується паралічами і завжди закінчується смертю. Сказ - ранова інфекція, при якій зараження найчастіше відбувається при укусі.
22 Червня, 2021 р., 14:02
11 червня 2021 року під головуванням голови комісії, першого заступника міського голови Миронівської міської ради Шпиля Олександра Вікторовича проведено позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миронівській міській раді з розглядом питання щодо подання начальника Миронівського відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Омельченка В.О., про введення карантинних обмежень та оголошення с.Матвіївка та с.Карапиші з прилеглими до них угіддями, пасовищами, польовими та лісовими масивами в радіусі 10 км. неблагополучними пунктами щодо сказу тварин.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Це опитування проводиться з метою вивчення думки наших жителів щодо необхідності впровадження додаткового сервісу електронних петицій на платформі "ДІЯ"

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано