Миронівська міська ОТГ

Офіційний вебсайт

Управління держпродспоживслужби інформує

31 Серпня, 2020 р., 12:06
До Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області надійшла інформація про небезпечну рибну продукцію, про що і повідомляємо з метою попередження виникнення такого важкого за перебігом захворювання як ботулізм.
02 Червня, 2020 р., 13:13
Ботулізм - гостра токсикоінфекція, викликана паличкою Clostridium botulinum і її токсином, що міститься в неправильно приготовлених і збережених консервах. Захворювання реєструється повсюдно, окрім районів вічної мерзлоти. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не змінює їх органолептичних властивостей.
27 Травня, 2020 р., 14:26
Останнім часом у засобах масової інформації з'являються повідомлення про масові харчові отруєння. Частіше це пов'язано з недотриманням санітарно-гігієнічних вимог при виробництві та зберіганні харчових продуктів. Коли ви їсте в закладах громадського харчування, то зрозуміло, що ви певною мірою ризикуєте, довіряючи своє здоров'я іншим. Але харчові отруєння трапляються і вдома.
22 Травня, 2020 р., 13:18
Перші весняні овочі, ягоди, фрукти дуже нас радують. Однак, аби вони принесли нам лише користь, а не шкоду, слід враховувати, що перші весняні культури можуть містити досить велику кількість нітратів, і необхідно знати способи їх знешкодження.
18 Травня, 2020 р., 12:14
Епідемічна та епізоотична ситуація зі сказу в Україні залишається неблагополучною. Природні вогнища сказу існують практично на всій її території. Щорічно реєструється значна кількість захворювань на сказ серед тварин та випадки загибелі людей внаслідок захворювання на сказ.
12 Травня, 2020 р., 13:44
Технологія вирощування рослинницької продукції в сільському господарстві  неможлива без застосування хімічних засобів захисту рослин. Хімічний метод захисту рослин простий, доступний, надійний та ефективний. Пестициди дозволяють господарствам підвищити свою ефективність, збільшити врожаї і скоротити втрати від шкідливих факторів. Без застосування пестицидів різко зростає забур'яненість полів і число хворих рослин, і в результаті знижується врожайність. Необхідність використання агрохімікатів для досягнення високих урожаїв та захисту рослин від шкідників є очевидною. Якщо господарства в країні почнуть відмовлятись від пестицидів, то це загрожуватиме продовольчій безпеці населення. 
07 Травня, 2020 р., 12:45
Миронівська районна державна лікарня ветеринарної медицини згідно плану протиепізоотичних заходів та для недопущення і профілактики інфекційних захворювань спільних для тварин і людей щороку навесні та восени проводить профілактично-діагностичні щеплення та дослідження ВРХ, коней, кіз, овець від таких хвороб як: туберкульоз, лейкоз, бруцельоз, сибірка. Зазначені дослідження та вакцинація є обов’язковими для вищезазначених тварин.
 
06 Травня, 2020 р., 13:11
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 № 211, п. 5 протоколу № 10 засідання Кабінету Міністрів України від 23.032020, пункту 2.10 протоколу № 7 Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 26.03.2020, пункту 5 протоколу № 4 Київської обласної комісії з питань ТЕБ та НС від 16.03.2020, щодо вжиття невідкладних протиепідемічних та профілактичних заходів з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої SARS-CoV-2, та ліквідації наслідків надзвичайної ситуації на території Київської області.
04 Травня, 2020 р., 12:47
Наразі немає жодних наукових доказів щодо можливості передачі вірусу COVID-19 від тварини людині. Також відсутні докази того, що вірус може поширюватися від хутра або шкіри домашніх тварин до людей. Однак, з метою запобігання зараження будь-якими спільними для тварин і людей інфекційними захворюваннями, важливо суворо дотримуватись правил поведінки та належної гігієни при поводженні з домашніми та іншими тваринами в умовах карантину:

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування