Миронівська міська ТГ

Офіційний вебсайт

Управління держпродспоживслужби інформує

01 Грудня, 2022 р., 13:54
У зв’язку з погіршенням епізоотичної ситуації у світі щодо грипу птиці, зокрема з вересня по листопад 2022 року в країнах Європи зареєстровано 763 спалахи високопатогенного грипу птиці в 23 країнах, у т. ч. що межують з Україною, враховуючи шляхи міграції цільових видів перелітної птиці, військові дії, які можуть впливати на розширення зони високого ризику виникнення грипу, значну концентрацію поголів’я птиці, існує ризик занесення та розповсюдження грипу птиці з I декади грудня 2022 року по III декаду лютого 2023 року.
16 Листопада, 2022 р., 10:11
Через масовані обстріли критичної інфраструктури в Україні введено екстренні аварійні відключення електроенергії, в тому числі в Київській області.
05 Вересня, 2022 р., 16:12
Наступив час збирання грибів. Але війна в Україні внесла серйозні корективи в наше життя, тому вирушати в ліс категорично заборонено! 
20 Липня, 2022 р., 08:58
З настанням літа все частіше  у засобах масової інформації з'являються повідомлення про випадки  масових харчових отруєнь та кишкових інфекцій.   А що ж таке харчові отруєння та кишкові інфекції ? Як уникнути цього захворювання?
27 Червня, 2022 р., 15:08
Ботулізм – це гостра токсикоінфекція. Збудники ботулізму широко поширені в природі та виявляються в кишечнику домашніх і диких тварин, водоплавних птахів, риб. Потрапляючи у зовнішнє середовище, спори довгий час зберігаються і накопичуються. Практично всі харчові продукти, забруднені ґрунтом або вмістом кишечника тварин, птахів, риб можуть містити спори або вегетативні форми збудників ботулізму. Присутність ботулотоксину в харчових продуктах не можна виявити візуально.
20 Травня, 2022 р., 16:08
Сказ – це гостра зоонозна вірусна хвороба. До сказу сприйнятливі всі теплокровні, в тому числі і людина. Зазвичай захворювання проявляться паралічами та закінчуються смертю. 
12 Травня, 2022 р., 17:25
Вода-це джерело життя. Вона необхідна для людини та всього живого. Вона нормалізує обмінні процеси в живому організмі. За допомогою води виводяться шлаки і токсини. Вона стимулює роботу мозку і підвищує еластичність судин, забезпечує терморегуляцію організму, контролюючи температуру, не даючи сильно перегріватися або охолоджуватися. Але дуже важливо споживати якісну і безпечну воду.
05 Травня, 2022 р., 17:31
Грип птиці, це висококонтагіозна вірусна хвороба птахів, для якої характерний гострий перебіг з явищами септицемії, ураженням органів дихання та травлення.
02 Травня, 2022 р., 17:26
02 травня 2022 року проведено позачергове засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Миронівській міській раді з розглядом наступних питань: «Епізоотична ситуація щодо сказу на території області та району, стан виконання рішень ДНПК при Миронівській міській раді, про епізоотичну ситуацію щодо грипу птиці в Україні та області, стан вжиття заходів щодо недопущення поширення вірусу на території області. Про заходи щодо профілактики високопатогенного грипу птахів в районі».
12 Лютого, 2022 р., 17:33
Сказ-небезпечне гостре вірусне захворювання тварин і людей, з ураженням нервової системи з летальними наслідками

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано