A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Миронівська міська ТГ
Офіційний вебсайт

Служба зайнятості інформує

До уваги учнів 7-11 класів

Київський кооперативний інститут бізнесу і права інформує про проведення 30 жовтня 2021 року Дня відкритих дверей навчального закладу.

14:59 20.10.2021

Історія успіху працевлаштування

Професійне навчання за підтримки Державної служби зайнятості надає можливість безробітним підвищити свій професійний рівень, отримати відповідний документ державного зразка, самореалізуватись та знайти постійне джерело прибутку - успішним прикладом є випадок колишнього безробітного Миронівської районної філії КОЦЗ Штронди Романа Миколайовича. Роман звернувся до центру зайнятості у пошуку роботи. Підходящої роботи  на момент звернення не було.  Згідно заходів, спрямованих на активний пошук варіантів роботи, безробітний пройшов профтестування за результатами якого рекомендовано навчання за бажаною професією “Пожежний-рятувальник”. Також за попередньою домовленістю з роботодавцем безробітного було скеровано на співбесіду “Пожежно-рятуваньна частина №14 ДСНС” у м.Миронівка щодо можливого працевлаштування після закінчення профнавчання. Співбесіда пройшла успішно,  з роботодавцем  укладено договір на працевлаштування після проходження профнавчання. Безробітного було направлено на перепідготовку до навчального закладу АВАРІЙНО-РЯТУВАЛЬНИЙ ЗАГІН СПЕЦІАЛЬНОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ГОЛОВНОГО УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ З НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ У КИЇВСЬКІЙ ОБЛАСТІ.

15:52 04.10.2021

Про Soft skiIIs можна дізнатися в Миронівській районній філії Київського обласного центру зайнятості

Роботодавці все частіше звертають увагу не тільки на технічні навички кандидатів, а й на високі Soft skiIIs.  Це гнучкі навички – персональні якості кожного з нас,  пов’язані з характером.  Комунікабельність, вміння працювати в команді, тайм-менеджмент, здантість креативно мислити, вміння вирішувати складні проблеми – все це допомагає в процесі навчання і на шляху до успішної кар’єри в будь-якій сфері.

10:38 28.09.2021

Увага! Вакансії!

НАЦІОНАЛЬНА ГВАРДІЯ УКРАЇНИ оголошує набір на заміщення вакантних посад військовослужбовців.

13:32 05.08.2021

Відбувся ярмарок вакансій

До Миронівської районної філії Київського обласного центру зайнятості 30 липня 2021 року завітав представник Окремого контрольно-пропускного пункту «Київ» Державної прикордонної служби України для проведення міні-ярмарки: начальник відділу комплектування, підполковник Анатолій Заречний.

09:01 02.08.2021

Гранти на професійну освіту для ветеранів

Ми раді поділитися гарними новинами — Київська обласна служба зайнятості долучилася до проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їх сімей» (далі – Проєкт),  що фінансується Європейським Союзом і впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ). Відповідальним виконавцем Проєкту є громадська організація Центр зайнятості Вільних людей ? 

16:34 15.07.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано