A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Миронівська міська ТГ
Офіційний вебсайт

Служба зайнятості інформує

Гранти на професійну освіту для ветеранів

Ми раді поділитися гарними новинами — Київська обласна служба зайнятості долучилася до проєкту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їх сімей» (далі – Проєкт),  що фінансується Європейським Союзом і впроваджується Міжнародною організацією з міграції (МОМ). Відповідальним виконавцем Проєкту є громадська організація Центр зайнятості Вільних людей ? 

16:34 15.07.2021

Це варто знати!

Служба зайнятості звертає увагу громадян на необхідність добросовісного використання прав і обов'язків, пов'язаних з набуттям статусу безробітного.

15:38 25.06.2021

Профорієнтація сьогодні - заради успіху завтра

17 травня в Київській області відбулися останні заходи в рамках оголошеного 19 квітня Місячника професійної орієнтації для учнів 8-11 класів закладів загальної середньої освіти. Тож час підбити підсумки.

17:21 21.05.2021

Презентація роботодавця ТОВ «АТБ-МАРКЕТ»

Незабаром у м.Миронівка відкривається ТОВ «АТБ-Маркет».І саме, з метою укомплектування робочих місць представники торгівельної компанії звернулись до Миронівської районної філії Київського обласного центру зайнятості.

14:48 14.05.2021

«Вдало складене резюме збільшує шанси на працевлаштування та отримання бажаної роботи»

Резюме — це основний інструмент і помічник у пошуку роботи, свого роду візитна картка, яка характеризує кожного шукача роботи як фахівця, описує професійні знання, навички та вміння, попередній досвід роботи, функціональні обов’язки, досягнення та особисті якості. Від того, наскільки грамотно і привабливо буде складено резюме, залежить успішність працевлаштування, так як саме цей документ формує у роботодавця перше враження про потенційного працівника.

10:36 12.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано