A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Миронівська міська ТГ
Офіційний вебсайт

Пенсійний фонд інформує

Відео:

Автоматичне призначення пенсії

Допомога пенсіонерам у розмірі 1000 гривень

Нові онлайн-сервіси Пенсійного фонду

Веб-портал Пенсійного фонду України

Подбайте про пенсію змолоду

Негативні наслідки тіньової зайнятості

Електронне пенсійне посвідчення

Страховий стаж

Необхідність офіційного працевлаштування

Договір про добровільну участь у системі загальнообов'язкового Державного соціального страхування

Право виходу на пенсію

 

В Україні через зміну прожиткового мінімуму для непрацездатних громадян збільшиться розмір пенсій з 1 липня 2021 року

Відповідно до норм чинного законодавства передбачено, що мінімальний розмір пенсії не може бути менший, ніж прожитковий мінімум для осіб, які втратили працездатність. Така величина на сьогодні становить 1769 грн, і вже починаючи з 1 липня 2021 року ця величина буде дорівнювати 1854 грн. Тобто на 85 грн збільшиться розмір мінімальної пенсійної виплати.

14:41 15.07.2021

Перерахунок пенсій «Чорнобильцям»

Інформуємо, що 29.06.2021 був ухвалений Закон України від 29.06.2021 № 1584-ІХ «Про внесення змін до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи» (далі - Закон).

14:37 15.07.2021

Електронна трудова книжка – зручний та доступний сервіс від Пенсійного фонду України.

Сервіс дозволяє подавати через вебпортал електронних послуг Фонду (portal.pfu.gov.ua) підписані кваліфікованим електронним підписом скановані копії паперових трудових книжок, інших документів, які підтверджують трудову діяльність працівника.

14:26 15.07.2021

Підвищено мінімальний розмір пенсій по інвалідності внаслідок Чорнобильської катастрофи

01 липня 2021 року опубліковано Закон України “Про внесення змін до Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”

10:28 05.07.2021

Легальна заробітна плата – запорука стабільного та захищеного майбутнього

Відповідно до чинного пенсійного законодавства встановлена пряма залежність розмірів пенсій від набутого страхового стажу та офіційно задекларованого заробітку, з якого сплачено єдиний внесок. Тож кожний роботодавець зобов'язаний забезпечити працівникам належне офіційне працевлаштування, достойну оплату їх праці, своєчасної та у повному обсязі сплати єдиного внеску. В реаліях сьогодення, значна кількість роботодавців виплачує своїм працівникам «нелегальну зарплату», яка офіційно не відображається та не оподатковується, не замислюючись над їхнім майбутнім соціальним захистом та пенсійним забезпеченням. В той же час, самі працівники, зацікавлені у більших заробітках, не вимагають від роботодавців належного оформлення та відображення у звітності заробітної плати в повному обсязі. У чому ж полягає небезпека для таких байдужих працівників? Погоджуючись на нелегальні умови праці людина не усвідомлює, що втрачає право на належний соціальний захист, а в майбутньому ризикує залишитися без права на достойні пенсійні виплати та гідне існування. Крім цього, під час здійснення трудової діяльності вона не має жодних інструментів захисту своїх законних прав та гарантованих державою соціальних виплат – оплату тимчасової непрацездатності, щорічну відпустку, соціальну відпустку у зв'язку із вагітністю і пологами тощо. А внаслідок не сплати роботодавцем єдиного соціального внеску втрачає страховий стаж, необхідний для призначення пенсії. Шановні працівники! Пам’ятайте про важливість набуття страхового стажу, не дозволяйте порушувати свої законні права на соціальне та пенсійне забезпечення, будьте пильними та відповідально ставтеся до оформлення трудових відносин з роботодавцем та відображенням ним у звітності «реальної» заробітної плати. Для цього у Вас є зручна можливість самостійного контролю за ситуацією щодо зарахування стажу, перегляду персональної інформації щодо сум задекларованих заробітків та сплачених внесків в особистому кабінеті на вебпорталі Пенсійного фонду України (http://portal.pfu.gov.ua). Зареєструватись/авторизуватись на цьому електронному сервісі можна, звернувшись до ПФУ, отримати код доступу, або за допомогою кваліфікованого електронного підпису чи інтегрованої системи електронної ідентифікації GOV ID. Дбайте про своє майбутнє сьогодні, щоб не втратити право на пенсійне забезпечення з настанням пенсійного віку.

13:06 18.06.2021

Трудова книжка в електронній формі

10 червня 2021 року набрав чинності Закон України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі”. Законом запроваджується облік трудової діяльності в електронній формі, що дозволяє не оформляти/не вести паперові трудові книжки. Пенсійний фонд України протягом п’яти років має включити до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування відсутні дані про трудову діяльність працівників на підставі відомостей, наданих страхувальниками. За наявності повної інформації в реєстрі застрахованих осіб про всі періоди трудової діяльності особи пенсію за віком буде призначено автоматично (без звернення особи) з дня, що слідує за днем досягнення пенсійного віку. За бажанням особа може одержувати пенсію з більш пізнього віку.

13:05 18.06.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано