Миронівська міська ТГ

Офіційний вебсайт

Пенсійний фонд інформує

Відео:

Автоматичне призначення пенсії

Допомога пенсіонерам у розмірі 1000 гривень

Нові онлайн-сервіси Пенсійного фонду

Веб-портал Пенсійного фонду України

Подбайте про пенсію змолоду

Негативні наслідки тіньової зайнятості

Електронне пенсійне посвідчення

Страховий стаж

Необхідність офіційного працевлаштування

Договір про добровільну участь у системі загальнообов'язкового Державного соціального страхування

Право виходу на пенсію

Переваги працевлаштування в Головному управлінні Пенсійного фонду України

29 Грудня, 2021 р., 11:05
Е-лікарняний – це аналог паперового лікарняного. Формується він в Електронному реєстрі листків непрацездатності на підставі медичного висновку про тимчасову непрацездатність. Лікар, який відкриває лікарняний лист, робить це в електронній системі і підписує його своїм електронним підписом(КЕП). На підставі висновку лікаря в Реєстрі формується запис з унікальним номером – єдиний реєстраційний номер листка непрацездатності. Відомості з електронної системи охорони здоров’я надходять до Пенсійного фонду України і містяться на вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду (https://portal.pfu.gov.ua).
29 Грудня, 2021 р., 11:03
Останнім часом, коли настає час оформлювати пенсію, багато хто несподівано дізнаються, що розмір очікуваної пенсії буде набагато меншим, ніж розраховували, а де хто взагалі, не набув право на призначення пенсії.
29 Грудня, 2021 р., 11:02
Відповідно до п. 16 “Порядку виплати пенсій та грошової допомоги через поточні рахунки в банках”, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 30.08.1999 №1596 (зі змінами), передбачено, якщо суми пенсії та грошової допомоги одержуються за довіреністю більш як один рік або не одержуються з поточного рахунка більш як один рік, уповноважений банк зобов’язаний повідомити про це відповідному органу Пенсійного фонду України не пізніше 28 числа місяця, у якому виникли такі обставини, а одержувач — подати нову заяву до органу Пенсійного фонду України згідно з вимогами, визначеними в пункті 10 цього Порядку.
17 Грудня, 2021 р., 17:38
З кожним роком зростають вимоги щодо наявності страхового стажу, необхідного для призначення пенсії за віком, оскільки не лише вік, а й наявність необхідного страхового стажу є визначальним фактором для отримання пенсійної виплати.
26 Листопада, 2021 р., 15:25
З 1 жовтня 2021 року усі заклади охорони здоров’я України перейшли на оформлення  електронних лікарняних. Відтепер працівники, захворівши, мають повідомляти роботодавцю номер електронного лікарняного. Що змінилось при оформленні лікарняного, чому більше не потрібно збирати підписи та штампи на бланках, які смс-повідомлення необхідно отримати при оформленні тимчасової непрацездатності – відповіді на ці та інші важливі питання – у цьому матеріалі.
18 Листопада, 2021 р., 09:00
Виплата пенсії через банківські установи має ряд переваг як для пенсіонерів так і для пенсійної системи в цілому, а саме:
18 Листопада, 2021 р., 08:58
Органами Пенсійного фонду України з 01.12.2021 в автоматичному режимі буде проведено перерахунок пенсії, а також надбавок і підвищень до неї, розміри яких визначаються від прожиткового мінімуму для осіб, які втратили працездатність (1934,00 грн.).
27 Жовтня, 2021 р., 10:15
1. Що таке електронний лікарняний?
27 Жовтня, 2021 р., 10:12
1. Який механізм формування медичних висновків про тимчасову непрацездатність? Де про це написано?
27 Жовтня, 2021 р., 10:10
1. Що таке Електронний кабінет страхувальника (роботодавця)?

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано