Миронівська міська ТГ
Офіційний вебсайт
Логотип Diia
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Графік особистого прийому старост

ГРАФІК

особистого прийому громадян

старостами старостинських округів Миронівської міської  територіальної громади

№ з/п

Назва

старостинського округу

 

 

Посада

 

П.І.Б.

 

Дні тижня

Графік прийому

1.

Центральненський старостинський округ № 1

староста

Прокопік Тетяна Миколаївна

Середа

08:00-12:00

13:00 - 17:00

2.

Яхнівський старостинський округ № 2

староста

Івашина Неля Миколаївна

Середа

08:00-12:00

13:00-17:00

3.

Владиславський старостинський округ № 3

староста

Лясківська Тетяна Миколаївна

Середа

08:00-12:00

13:00-17:00

4.

Вікторівський старостинський округ № 4

староста

Максименко Олександр Миколайович

Середа

08:00-12:00

13:00-17:00

5.

Іванівський

старостинський округ № 5

староста

Кисельов Владислав Вікторович

Середа

08:00-12:00

13:00-17:00

6.

Зеленьківський старостинський округ № 6

староста

Московенко Анатолій Іванович

Середа

08:00-12:00

13:00-17:00

7.

Карапишівський старостинський округ № 7

т.в.о. старости

Щербина Анатолій Леонідович

Середа

08:00-12:00

13:00-17:00

8.

Кип’ячківський старостинський округ № 8

староста

Коломієць Світлана Петрівна

Середа

08:00-12:00

13:00-17:00

9.

Козинський

старостинський округ № 9

т.в.о. старости

 

Срібна Майя Іванівна

Вівторок

08:00-12:00

13:00-17:00

10.

Македонський старостинський округ № 10

т.в.о. старости

Барабаш Надія Єрофеївна

Вівторок

08:00-12:00

13:00-17:00

11.

Маслівський старостинський округ № 11

староста

Клименко Микола Володимирович

Середа

08:00-12:00

13:00-17:00

12.

Олександрівський старостинський округ № 12

староста

Шкапа Любов Іванівна

Середа

08:00-12:00

13:00-17:00

13.

Полівський

старостинський округ № 13

староста

Мозгова Галина Савівна

Середа

08:00-12:00

13:00-17:00

14.

Потіцький

старостинський округ № 14

староста

Музичка Людмила Анатоліївна

Середа

08:00-12:00

13:00-17:00

15.

Пустовітський

старостинський округ № 15

староста

Чалий Дмитро Миколайович

Вівторок

08:00-12:00

13:00-17:00

16.

Росавський

старостинський округ № 16

староста

Бондар Тетяна Степанівна

Середа

08:00-12:00

13:00-17:00

17.

Шандрівський старостинський округ № 17

староста

Шевченко Сергій Іванович

Середа

08:00-12:00

13:00-17:00

18.

Юхнівський

старостинський округ № 18

т.в.о. старости

Трофімова Алла Миколаївна

Вівторок

08:00-12:00

13:00-17:00

 

 

 

Герої Радянського Союзу, Герої України, Герої Соціалістичної Праці, інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, жінки, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», та інші громадяни, які мають заслуги перед Батьківщиною, приймаються ПОЗАЧЕРГОВО.    

        

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано