Миронівська міська ТГ

Офіційний вебсайт

Інформація служби

03 Грудня, 2022 р., 12:33
В умовах запровадженого на території України воєнного стану через повномасштабне вторгнення російської федерації (далі – РФ) Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини продовжується здійснюватись парламентський контроль за додержанням прав і свобод людини і громадянина, зокрема дітей.
28 Вересня, 2022 р., 11:27
30 вересня Україна відзначає день усиновлення. Це свято доброти та  милосердя  яке невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це національне свято усиновителів, опікунів, прийомних батьків, батьків-вихователів прийнявши в свої сім’ї дітей, які при різних обставинах втратили свої рідні сім’ї.
21 Березня, 2022 р., 10:39
Служба у справах дітей надає офіційну інформацію про дитину, яка може бути усиновлена, та відіграє ключову роль у забезпеченні усиновлення дітей. Якщо інформацію про дітей, які можуть бути усиновлені, поширюють інші особи, це є порушенням законодавства.
21 Березня, 2022 р., 10:34
Війна, яку розпочала Росія, забирає сотні життів мирних людей в Україні.   Діти залишаються без батьків і не знають, що їм робити далі. Діти губляться під час евакуації. Батьки гинуть, захищаючи нашу країну.   Офіс Президента України спільно з ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики створили бот для допомоги дітям у складних ситуаціях у воєнний час.   Війна може розлучати батьків і дітей, ставити сім’ї у кризові ситуації, але ми, дорослі, маємо зробити все, щоб допомогти. Якщо ви бажаєте тимчасово прихистити дитину у своїй сім'ї. Якщо ваша дитина загубилася. Якщо ви бачите самотню дитину. Якщо вам відомі міжнародні організації, які готові прихистити українських дітей. Якщо ви маєте інші питання стосовно дітей, є можливість звернутись на гарячу лінію.   Через воєнні дії діти можуть опинитися далеко від батьків або потрапити у кризові ситуації. Наше спільне завдання – допомогти їм!
19 Січня, 2022 р., 14:56
Чат-Бот «ЗАЛИШАЙСЯ В БЕЗПЕЦІ» - інформаційний ресурс для тих, хто знаходиться в пошуках роботи, навчання, подорожей, нових знайомств, в тому числі віртуальних. Дізнавшись більше про проблему торгівлі людьми ти зможеш вчасно її розпізнати та залишитися в безпеці.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано