Працевлаштування суб'єктів пробації

Працевлаштування суб'єктів пробації

  • Переглядів: 394

Подолання криміногенної потреби "Робота" не обмежується заходами такими, як направлення до Миронівської районної філії Київського обласного центру зайнятості і направлення на підприємство для працевлаштування. Щоб людина дійсно працювала вона повинна мати схильності до даної професії і бути задоволена роботою, яку робить.

Людина, що перебуває у конфлікті з законом, як вона живе? Чи турбують її питання ті, що й нас?

Людина, що перебуває у конфлікті з законом, як вона живе? Чи турбують її питання ті, що й нас?

  • Переглядів: 416

Потрібно допомогти з оформленням субсидії, чи правом власності на землю… Виникли питання правового характеру у сімейних стосунках… Необхідно відновити втрачені документи,  чи виправити помилку в паспорті, але не знаєш як. Ці, та ряд інших проблем юридичного характеру допоможе вирішити відділ Миронівське бюро правової допомоги Білоцерківського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Пробація - безпека суспільства

Пробація - безпека суспільства

  • Переглядів: 384

Виконання завдань пробації у місті Миронівка та в Миронівському районі покладено на Миронівський районний сектор з питань пробації де за основу взято  методики європейських країн, які вже в основному адаптовані до нашої країни. Багато розроблено спеціалізованих навчальних програм та заходів, які давно вже діють, допомагаючи нашим фахівцям підвищувати ефективність роботи у напрямку перевиховання клієнтів пробації, їх виправлення та запобігання вчинення повторних кримінальних правопорушень, реалізовувати пробаційні програми, тобто проводити заняття  із суб’єктами пробації на яких, за рішенням суду, додатково покладений такий обов’язок. Необхідно підвищувати рівень компетенції щодо реалізації та дотримання міжнародних стандартів роботи із суб’єктами пробації.

Увага! Особливий режим роботи сектору пробації

Увага! Особливий режим роботи сектору пробації

  • Переглядів: 535

В умовах загального карантину Миронівський  районний сектор філії Державної установи "Центр пробації" у м. Києві та Київській області  переведений на особливий режим роботи із суб’єктами пробації.