Емблема ДСНС

Пожежа в одній з миронівських квартир

Пожежа в одній з миронівських квартир

  • Переглядів: 300

17 червня 2022 року, о 10 год. 10 хв. на пункт зв’язку 14-ДПРЧ (м. Миронівка) надійшло повідомлення про пожежу, за адресою: Обухівський район, м. Миронівка вул. Соборності 128

Щоб зберегти врожаї

Щоб зберегти врожаї

  • Переглядів: 224

З метою недопущення матеріальних втрат зернових через пожежі та інші надзвичайні ситуації в місцях збирання, зберігання та переробки врожаю зернових, 17 червня рятувальники Обухівського району провели рейд по сільськогосподарським підприємствам Миронівської громади.

Порядок дій працівників при виникненні пожежі в одному із приміщень із подальшим проведенням евакуації

Порядок дій працівників при виникненні пожежі в одному із приміщень із подальшим проведенням евакуації

  • Переглядів: 191

15 червня 2022 фахівці відділу організації заходів цивільного захисту Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області взяли участь у проведені спеціально об'єктового тренування, яке пройшло на  підприємстві ТОВ "ОМЕГА МІНЕРАЛЗ УКРАЇНА "Темою тренування було: «Порядок дій працівників при виникненні пожежі в одному із приміщень із подальшим проведенням евакуації».

Горів трав'яний настил в Тулинцях

Горів трав'яний настил в Тулинцях

  • Переглядів: 182

14 червня 2022 року, о 14 год. 30 хв. на пункт зв’язку 14-ДПРЧ (м. Миронівка) надійшло повідомлення про пожежу, за адресою: Обухівський район, с. Тулинці

Палало сміття в Гулях

Палало сміття в Гулях

  • Переглядів: 96

14 червня 2022 року, о 17 год. 48 хв. на пункт зв’язку 14-ДПРЧ (м. Миронівка) надійшло повідомлення про пожежу, за адресою: Обухівський район, с. Гулі На місце пожежі направлено черговий караул 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини м. Миронівка. По прибуттю до місця виклику, було встановлено, що горить сміття на відкритій території на площі 250 м.кв. Пожежу локалізовано о 19 год. 23 хв. та повністю ліквідовано о 21 год. 49 хв. Загиблих та травмованих в наслідок пожежі не виявлено. До гасіння пожежі залучалися АЦ-40 (432020) та АЦ-40 (431412) 14- ДПРЧ (м. Миронівка), та 5 чоловік особового складу.

Рейд по водним об'єктам громади

Рейд по водним об'єктам громади

  • Переглядів: 19

13 червня рятувальники Обухівського районного управління провели рейд по водним об'єктам розташованим на території Миронівської громади. Під час рейду основний акцент робили саме на сумлінність людей, нагадуючи прості правила поведінки:

Зустріч фахівців цивільного захисту з міським головою Віталієм Савенком

Зустріч фахівців цивільного захисту з міським головою Віталієм Савенком

  • Переглядів: 153

13 червня фахівцями відділу цивільного захисту Обухівського районного управління було проведено робочу зустріч щодо активізації та актуалізації роботи щодо розбудови мережі підрозділів місцевої та добровільної пожежної охорони з міським головою Віталієм Савенком . Під час спілкування було визначено основні пріоритетні напрямки роботи щодо підвищення рівня захищеності населення громади, та надано зразки буклетів на тему розвитку добровільної пожежної охорони. Даний агітаційний матеріал буде розповсюджено в межах куточків з питань цивільного захисту, в місцях масового перебування людей, на офіційних сайтах і в соціальних мережах територіальної громади.

Пожежа в Миронівці

Пожежа в Миронівці

  • Переглядів: 74

12 червня 2022 року, о 01 год. 16 хв. на пункт зв’язку 14-ДПРЧ (м. Миронівка) надійшло повідомлення про пожежу, за адресою: Обухівський район, м. Миронівка вул. Чайковського, 9.

Провели заняття з працівниками відділу поліції

Провели заняття з працівниками відділу поліції

  • Переглядів: 203

09 червня для працівників відділу поліції № 2 ( м. Миронівка) Обухівського РУП ГУ НП в Київській області, за участі головного фахівця відділу організації заходів цивільного захисту Обухівського РУ проведено заняття з підготовки по безпеці життєдіяльності, на теми згідно розкладу, в ході заняття було приділено особливу увагу працівників щодо хімічно небезпечних об’єктів які знаходяться на території Обухівського району, дії у разі аварій на них, вплив на людину та захист від сильнодіючих отруйних речовин, засоби індивідуального та колективного захисту, прилади та методика організації проведення хімічної розвідки, та розповів про систему пожежної сигналізації тип і функції, про особливості гасіння пожеж порошковим і вуглекислотним вогнегасником, а також працівники спробували на практиці застосовувати первинні засоби пожежогасіння.

Рейд по водних об'єктах громади

Рейд по водних об'єктах громади

  • Переглядів: 221

9 червня рятувальники Обухівського районного управління провели рейд по водним об’єктам розташованим на території Миронівської громади. Під час рейду основний акцент робили саме на сумлінність людей, нагадуючи прості правила поведінки: