Миронівська міська ТГ

Офіційний вебсайт

Управління держпродспоживслужби (відділ контролю в сфері насінництва та рослинництва) інформує

28 Квітня, 2021 р., 13:52
Стаття 20. Ввезення та вивезення насіння і садивного матеріалуВвезення на територію України насіння і садивного матеріалу здійснюється за умови належності його до сорту, занесеного до Реєстру сортів рослин України та/або Переліку сортів рослин ОЕСР, тих сільськогосподарських рослин, до схем сортової сертифікації яких приєдналася Україна, а також в інших випадках, визначених цією статтею.
06 Квітня, 2021 р., 11:47
Економічна шкода, яку завдають підроблені товари, серед них часто зустрічаються товари, що загрожують здоров’ю та безпеці громадян, зокрема, підробки таких продуктів, як: косметичні та фармацевтичні препарати, запасні частини, інструменти та деталі машини, хімікати, добрива та побутові товари. Наслідки для здоров’я та безпеки як для кінцевих споживачів, так і для тих, хто використовує ці продукти у виробництві (наприклад, фермери, які використовують підроблені пестициди), можуть бути непередбачуваними і небезпечними для життя та довкілля. Крім того, екологічний збиток може спричинити виробництво, використання та утилізацію підроблених продуктів. Найбільш очевидними прикладами є підроблені пестициди та інші хімічні продукти.
24 Березня, 2021 р., 16:38
За технічними умовами ДСТУ 2240-93   є обов'язковими для використання усіма суб'єктами насінництва в Україні, що регламентують сортові та посівні якості насіння зернових культур.
02 Лютого, 2021 р., 13:47
Порядок узгодження розташування посівів затверджено наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 07.10.2016 № 365 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01 листопада 2016 р. за № 1413/29543).
26 Січня, 2021 р., 12:23
Згідно статті 17 Закону України «Про насіння та садивний матеріал» насіння і садивний матеріал вводяться в обіг після їх сертифікації (тобто перевірки). Сертифікати на насіння або сертифікати на садивний матеріал можуть бути видані, якщо:
11 Січня, 2021 р., 09:25
Відділом  контролю в сфері насінництва та розсадництва  управління фітосанітарної безпеки ГУ Держпродспоживслужби в Київській області,  по заявках фізичних осіб  були проведені  позапланові перевірки на використання генетично модифікованих організмів(ГМО) в господарствах Миронівського , Кагарлицького, Бориспільського районах.
14 Грудня, 2020 р., 15:25
У даному інформаційному матеріалі Головне управління Держпродспоживслужби в  Київської  області пропонує детально розглянути права суб’єктів господарювання, до яких завітали посадові особи державних органів з плановою чи позаплановою перевіркою.
01 Грудня, 2020 р., 16:23
Збереження якості насіння, від збирання до використання, є одним із найважливіших завдань, що постають перед сільгоспвиробником. Відділ контролю в сфері насінництва та розсадництва Управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області рекомендує дотримуватись певних вимог до збереження насіннєвого матеріалу в зимовий період:
17 Вересня, 2020 р., 13:45
Сучасне землеробство для отримання високих та якісних врожаїв потребує не лише необхідних ґрунтообробних машин, якісного насіння, мінеральних добрив, палива, але і застосування високоякісних та ефективних засобів захисту рослин – пестицидів.  Пестициди – це хімічні речовини, які покликані зберігати рослини, захищаючи їх від шкідливих організмів. Застосування пестицидів допомагає контролювати бур’яни, шкідників та хвороби, захищати та обробляти продовольчі культури на етапі росту, а також забезпечувати високу якість та лежкість (здатність до тривалого зберігання) свіжих фруктів та овочів.
15 Вересня, 2020 р., 10:53
Одержання стійких урожаїв і збільшення виробництва зерна - одне з найважливіших завдань сільського господарства нашої країни.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування