Миронівська міська ТГ

Офіційний вебсайт

Новини

Дата: від до Скинути
25 Травня, 2022 р., 18:33
Останнім часом виникло багато питань стосовно приватизації житлового будинку в м. Миронівка по вул. Михайлівській, 59. Миронівська міська рада повідомляє, що весь процес продажу відбувся з дотриманням  усіх норм законодавства України.
20 Травня, 2022 р., 16:18
В наслідок широкомасштабного військового вторгнення рф в Україну та ведення їх військами активних бойових дій, постійних обстрілів, мінувань територій та об’єктів цивільної інфраструктури в межах населених пунктів, включаючи встановлення саморобних вибухових пристроїв, майже 14 % території держави стали небезпечними від вибухонебезпечних предметів.
12 Травня, 2022 р., 17:11
Красива і багата земля України. Рясніє вона корисними копалинами, лісами, озерами та річками, садами та хлібами. Але земля нашої країни ще таїть неждану небезпеку. Майже шістдесят років минуло з тих пір, як закінчилася Велика Вітчизняна війна, а земля все не перестає воювати.
01 Травня, 2022 р., 17:46
Увага! На період воєнного стану посилено контроль за суб'єктами підприємницької діяльності у сфері збирання та заготівлі металобрухту. Нагадуємо: у разі порушення вимог законодавства. які сприяють викраданню та пошкодженню телекомунікаційного обладнання та інших металевих конструкцій, передбачена сувора відповідальність. У разі продовження негативної практики суб'єктами господарювання, такі дії або бездіяльність можуть бути підставою для повної заборони операцій з металобрухтом підприємства.
03 Грудня, 2021 р., 14:48
Щороку 3 грудня в бібліотеках відзначають Міжнародний день людей з обмеженими можливостями Цього дня проводяться «уроки доброти та милосердя» та інформаційні години. Цього року Миронівська  бібліотека для дітей підготувала урок доброти по оповіданню Валентина Катаєва "Квіточка - семиквіточка". Дітки із задоволенням проглянули мультик та відповіли на питання   
03 Листопада, 2021 р., 14:04
Міністерство оборони України уважно відстежує ситуацію, яка склалась поблизу державного кордону України з РФ та на тимчасово окупованих територіях Криму та Донецької і Луганської областей. Факти, що надаються розвідувальними органами України, знаходять своє підтвердження під час обміну інформацією з нашими партнерами щодо безпекової ситуації довкола України.
05 Серпня, 2021 р., 11:07
Миронівська міська рада повідомляє, що на виконання протоколу №13 від 02.08.2021 Обухівської районної комісії з питань ТЕБ і НС було проведено роз'яснювальну роботу з підприємствами, сільськогосподарськими підприємствами, фермерами, старостами та населенням громади в частині дотримання вимог законодавства в сфері пожежної безпеки та заборони випалювання рослинності та заборону заїзду та перебування траспортних засобів в лісових масивах та проведення там масових заходів.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування: Це опитування проводиться з метою вивчення думки наших жителів щодо необхідності впровадження додаткового сервісу електронних петицій на платформі "ДІЯ"

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано