A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Миронівська міська ТГ
Офіційний вебсайт

Новини

Дата: від до Скинути

Роз'яснювальна робота в період підвищеної пожежної небезпеки

Миронівська міська рада повідомляє, що на виконання протоколу №13 від 02.08.2021 Обухівської районної комісії з питань ТЕБ і НС було проведено роз'яснювальну роботу з підприємствами, сільськогосподарськими підприємствами, фермерами, старостами та населенням громади в частині дотримання вимог законодавства в сфері пожежної безпеки та заборони випалювання рослинності та заборону заїзду та перебування траспортних засобів в лісових масивах та проведення там масових заходів.

11:07 05.08.2021

Наш земляк, що боровся під Крутами...

До 30-ї річниці Незалежності України забезпечуємо поширення історичних фактів та матеріалів, які відіграли знакову роль у становленні незалежності України в рамках Всеукраїнського культурно-освітнього марафону "Наша незалежність". #Наша_незалежність #Марафон_30

16:20 19.07.2021

Пілотний проєкт "Рука допомоги"

З початку наступного року непрацюючі члени малозабезпечених сімей, які зареєстровані як безробітні, отримають унікальну можливість розпочати нове життя. Держава пропонує їм отримати фінансову допомогу на започаткування власної справи, а також, за необхідності, безкоштовне навчання. Допомога розміром до 15 мінімальних зарплат є безвідсотковою та поворотною – її необхідно буде повернути через три роки підприємницької діяльності. Але сума, що повертається, буде зменшена на розмір сплачених за три роки податків та єдиного соціального внеску. Детальний опис механізму надання допомоги міститься за посиланням.

11:36 01.07.2021

Готовність роботодавців працевлаштовувати людей з інвалідністю зростає

41% роботодавців готові працевлаштовувати осіб з інвалідністю понад встановлену державою квоту у 4% середньооблікової чисельності штатних працівників. Ще 4% роботодавців зовсім не бачать різниці під час працевлаштування людей з обмеженими можливостями, для них головне – рівень кваліфікації і вмотивованості кандидата на посаду. Водночас 55% роботодавців не бачать потреби у працевлаштуванні осіб з інвалідністю після заповнення встановленої законодавством квоти.

14:54 25.06.2021

Запитання - відповіді щодо нового механізму призначення і нарахування субсидій на житлово-комунальні послуги

Нові правила призначення і нарахування субсидій викликають багато запитань у існуючих та потенційних отримувачів. Міністерство соціальної політики України відібрало питання, що найчастіше зустрічаються, і підготувало вичерпні відповіді.

12:37 03.06.2021

ДТЕК Київські регіональні електромережі нагадує клієнтам про необхідність щомісяця передавати покази лічильника: допоможе в цьому — чат-бот

ДТЕК Київські регіональні електромережі створив для клієнтів зручні та прості дистанційні сервіси. Більшість клієнтів області вже користуються перевагами онлайн-сервісів. Понад 15 тисяч громадян передали покази лічильника через новий чат-бот у Viber та Telegram. Спеціалісти компанії пропонують усім своїм клієнтам передавати покази за допомогою чат-боту та переконатись у його перевагах.

13:46 28.05.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано