Інформація підприємства
- Підприємства
- «Миронівський завод з виготовлення круп та комбікормів» (МЗВКК)
- Інформація підприємства
Програма «МХП Поруч»: як компанія МХП підтримує ветеранів
З 24 лютого 2022 року понад 3 000 працівників МХП покинули офіси, виробництва і поля, щоб захищати нас на фронті. Це вже більш як 10% працівників з військовим досвідом. Тож у компанії системно впроваджують програму «МХП Поруч» — це індивідуальний супровід та комплексна підтримка військових, ветеранів, їхніх родин та тих, хто чекає близьких з фронту. В межах програми підтримує не тільки працівників МХП, а й жителів громад, де присутні її підприємства.
Нові можливості для реабілітації
Навіть в умовах війни завдяки ініціативі небайдужих людей вдається робити добрі справи. Ще одним свідченням дієвості громад, які знаходяться в тилу, стало відкриття реабілітаційної зали з сучасним обладнанням для відновлення опорно-рухового апарату.
Соціальні проекти - Співпраця заради розвитку громади
МХП – найбільший роботодавець нашого регіону. Безпосередньо в місті Миронівка діють три потужних підприємства – ПрАТ «Миронівський завод з виготовлення круп і комбікормів», МПЗ «Легко» і ТОВ НВФ «Урожай», на яких працюють понад 1100 мешканців громади. Отже, завдяки їхній діяльності люди мають робочі місця, стабільну зарплату, а в місцевий бюджет відраховуються податки: майже 70% доходів – це надходження від МХП.
Стабільність, розвиток, соціальна відповідальність
Про діяльність Миронівського заводу з виготовлення круп та комбікормів у 2023 році розповідає Олександр Жукотанський, голова правління ПрАТ "МЗВКК", генеральний директор ТОВ "Катеринопільський елеватор", керівник напряму елеватори та комбікормове виробництво відомої міжнародної компанії у сфері харчових та агротехнологій ПрАТ "МХП".
Два аудити за 30 днів! І всі з позитивними результатами!
Щоб підприємство могло функціонувати стабільно, його продукцію потрібно продавати. Для успішної реалізації необхідно показати покупцю, що наша продукція виготовляється в належних умовах та відповідає всім його вимогам. Для цього він може приїхати та впевнитись в усьому сам, а може довіритись перевірці незалежної організації. На сьогодні міжнародні асоціації розробили ряд стандартів, виконавши вимоги яких, продукт будь-якого підприємства харчової галузі буде вважатись прийнятним для покупця. Тож, наші сертифікати мають величезне значення для реалізації продукції і як наслідок - стабільної роботи підприємства. Тому щорічно олійно пресове виробництво і всі хто до нього причетні проходять перевірку на відповідність стандартів, в нашому випадку це BRCGS. Це не нова справа для нас, всі вимоги стандарту документально оформлено і впроваджено на підприємстві, ми в цьому живемо. І хоч цьогорічний аудит був неоголошеним і ми не знали конкретної дати візиту аудитора, ми працювали у звичайному режимі, а значить всі процеси діяли згідно зі стандартами - і в нас все вийшло, хоч було і не просто! МЗВКК другим в компанії МХП пройшов перевірку відповідно вимог нової, більш складнішої, версії стандарту. Аудитор підтвердив високий рівень дії системи управляння, відповідно до вимог BRCGS версії 9. А під час перевірки, спілкуючись з персоналом, перевіряв чи усвідомлює кожний співробітник його роль та необхідну поведінку під час виробництва? З цим викликом наш персонал теж справився. Щодо сертифікації комбікормового заводу, то це теж вимога покупця. Щоб холдинг міг розширити ринок продажів м’яса курки, покупець хоче бачити яким кормом її годують, в яких умовах виготовляється, чи виконуються на виробництві вимоги забезпечення якості та безпечності корму, охорони праці, чи наші працівники, що працюють на виробництві, соціально захищені тощо. Історія схожа на попередню: стандарт Global G.A.P застосовується в кормовій галузі. Та без казусів не обійшлось, адже за два тижні до аудиту, було змінено версію стандарту, а це значило, що потрібно було дуже оперативно відкоригувати відповідні процеси й документи, хоча ми й з цим викликом справились і успішно пройшли аудит. З вищезазначеного зрозумілим є те, що аудит - це результат щоденної роботи кожного з нас на благо нас самих, бо маємо велику честь працювати на нашому підприємстві «Миронівський завод по виготовленню круп і комбікормів», в такій компанії, як МХП.
Від підприємств МХП - 352 мільони податків до бюджетів усіх рівнів
У 2022 році підприємствами МХП, потужності яких знаходяться на території Миронівської ОТГ, сплачено понад 352 млн грн податків і зборів до бюджетів усіх рівнів.