Обухівський район: Рятувальники проводять інформаційно- роз’яснювальну роботу з населенням біля водних об’єктів

Обухівський район: Рятувальники проводять інформаційно- роз’яснювальну роботу з населенням біля водних об’єктів

20 липня працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області відвідали водні об’єкти Обухівської та Миронівської міських територіальних громад аби нагадати громадянам про основні правила безпечного відпочинку. В ході заходу громадянам роз’яснили основні правила під час відпочинку на водних об’єктах та нагадали про послідовність дій в разі виявлення вибухонебезпечних предметів. Також рятувальники перевірили чи знають громадяни як надавати першу медичну допомогу та як діяти в разі необхідності допомоги постраждалому у воді. Для закріплення доведеної інформації рятувальники роздали громадянам інформаційно-роз’яснювальні листівки на відповідну тематику.

Обухівський район: проведено рейдове відпрацювання на полях під час збирання врожаю

Обухівський район: проведено рейдове відпрацювання на полях під час збирання врожаю

19 липня співробітники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели рейд із профілактичною метою, для контролю та забезпечення пожежної безпеки під час збиральної кампанії на території Миронівської міської територіальної громади. Під час рейду здійснено перевірку протипожежного стану полів ранніх зернових культур, протипожежний стан сільськогосподарської техніки та місць зберігання згідно вимог. Проведено профілактичні інструктажі із робітниками фермерських господарств. Особливу увагу, як радять рятувальники, під час збирання врожаю необхідно звернути на наявність обкосів та оборювання на полях ранніх зернових, попереджувальних знаків пожежної безпеки та забезпечення збиральної техніки засобами пожежогасіння та іскрогасниками.

Обухівський район: рятувальники ліквідували загорання господарчої споруди

Обухівський район: рятувальники ліквідували загорання господарчої споруди

18 липня о 12:20 до оперативно-диспетчерської служби Обухівського району надійшло повідомлення про загорання господарчої споруди розташованої за адресою: Київська область, Обухівський район, Миронівська МТГ, село Росава, вулиця Лугова, 11. До місця виклику направлено черговий караул 14 Державної пожежно- рятувальної частини м. Миронівка. По прибуттю встановлено, що вогнем охоплено крівля господарчої споруди на площі 24 м.кв. Пожежу локалізовано о 12:45 та повністю ліквідовано о 13:06. На місці виклику працювало 7 чоловіки особового складу та 2 одиниця техніки. Причина пожежі встановлюється.

Обухівський район: рятувальники здійснюють моніторинг загорянь в природних екосистемах

Обухівський район: рятувальники здійснюють моніторинг загорянь в природних екосистемах

На Київщині триває найвищий рівень пожежної небезпеки. Рятувальники аби запобігти масштабним пожежам - з повітря здійснюють моніторинг загорянь в природних екосистемах. 18 липня за допомогою квадрокоптеру здійснено обліт території Миронівської територіальної громади. Під час заходу рятувальники звернули увагу на під’їзди до лісового масиву та обстежили місця лісових масивів та місць, де найчастіше виникає загоряння трави та сухостою.

Правила пожежної безпеки в природних екосистемах

Правила пожежної безпеки в природних екосистемах

Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправної шкоди природі і державі. У більшості випадків причина виникнення пожеж в екосистемах - сама людина, яка часто необережно поводиться з вогнем, не звертаючи уваги на необхідність суворого дотримання правил пожежної безпеки. Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області наголошує на суворому дотримуванні правил пожежної безпеки і не провокувати виникнення пожеж в екосистемах, берегти унікальну флору і фауну нашого краю!

Дотримуйтесь правила пожежної безпеки в побуті!

Дотримуйтесь правила пожежної безпеки в побуті!

Шановні громадяни, пам’ятайте: чимала кількість горючих матеріалів в оселях формує значне горюче навантаження й створює умови для швидкого поширення пожежі. А наш сучасний побут насичений різними електроприладами, що за неправильної експлуатації, пошкодження чи роботи в аварійних режимах також здатні призвести до виникнення пожеж. Однак у більшості випадків вирішальним є особиста обережність  кожного та уважність до власної безпеки. З огляду на це слід запам’ятати й виконувати основні вимоги пожежної безпеки: - не куріть у ліжку; - пильнуйте за станом та справністю електромережі; - у разі виходу з приміщень не залишайте увімкненими телевізори, праски, обігрівачі, пральні машини тощо; - не перевантажуйте електромережу, не вмикайте одночасно побутові споживачі великої потужності, не використовуйте саморобні чи несправні побутові електроприлади; - не залишайте дітей без нагляду та не дозволяйте їм бавитися сірниками, запальничками та іншими небезпечними побутовими предметами; - подбайте про захист помешкання при користуванні пічним опаленням: вчасно ремонтуйте печі, оштукатурюйте комини, розмістіть перед топковим отвором негорючий металевий лист розміромне менше 0,5 м x 0,7 м, попіл з топок необхідно заливати  водою та виносити у спеціально відведені місця, не висипати поблизу будівель; - монтаж та встановлення газового обладнання повинні виконувати виключно фахівці відповідного профілю; - при виявленні у приміщенні запах газу  слід негайно припинити його подавання, викликати аварійну газову службу і провітрити приміщення. До усунення несправності у приміщенні забороняється запалювати сірники,  палити,  застосовувати відкритий вогонь,  вмикати електроприлади. Пам’ятайте: чимало пожеж, особливо з трагічними наслідками, виникають уночі, тому щовечора необхідно: - вимкнути всі можливі електропобутові та газові прилади; - упевнитися, що безпосередньо біля ліжка, впритул до ковдри, не стоять електричні прилади; - переконатися, що вогонь у печах догорів; - зачинити двері в кімнату.