Служба з надзвичайних ситуацій інформує
- Інформація інших установ
- Служба з надзвичайних ситуацій інформує
Рятувальники провели навчання щодо ризиків, пов’язаних із поводженням з вибухонебезпечними предметами
15 квітня рятувальники Обухівського районного управління провели навчання щодо ризиків, пов’язаних із поводженням з вибухонебезпечними предметами з вчителями та школярами в Іванівській гімназії Миронівської міської ради Київської області. Під час проведення цього навчання використовувалась спеціальна навчальна презентація та наочні матеріали. По завершенню навчань, рятувальники вручили всім слухачам пам’ятні листівки із попереджувальним змістом, якого слід постійно дотримуватися та побажали відповідально ставитись до власної безпеки.
Рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед громадян
20 березня працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели роз’яснювальну роботу з населенням на території Миронівської міської територіальної громади щодо важливості дотримання правил безпеки життєдіяльності.
Рятувальники провели навчання щодо ризиків, пов’язаних із поводженням з вибухонебезпечними предметами
20 березня рятувальники Обухівського районного управління провели навчання щодо ризиків, пов’язаних із поводженням з вибухонебезпечними предметами з школярами в Центральнецькій гімназії Миронівської міської ради Київської області. Під час проведення цього навчання використовувалась спеціальна навчальна презентація та наочні матеріали. По завершенню навчань, рятувальники вручили всім слухачам пам’ятні листівки із попереджувальним змістом, якого слід постійно дотримуватися та побажали відповідально ставитись до власної безпеки.
Перевірка стану готовності укриттів
19 березня фахівці Обухівського районного управління в складі комісії перевірили стан готовності укриттів різних форм власності що розташовані на території Ржищівської міської територіальної громади.
Обухівський район: рятувальники провели роз’яснювальну роботу серед громадян
14 лютого працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели роз’яснювальну роботу з населенням на території Миронівської міської територіальної громади щодо важливості дотримання правил безпеки життєдіяльності.
Обухівський район: рятувальники дістали з водойми тіло дитини
13 лютого 2024 року о 15 год. 01 хв. на пункт звʼязку 14-ДПРЧ 3-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області надійшло повідомлення про те, що за адресою: Київська обл., Обухівський р-н, Миронівська МТГ, с. Маслівка, в межах населеного пункту, на місцевому ставку ймовірно потонула дитина. На місце виклику було направлено підрозділ 14-ДПРЧ 3-ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області у складі 5 чоловік особового складу.
Обухівський район: рятувальники спільно з командою ДЮРП «Юні рятівники» провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Іванівка Миронівської міської територіальної громади
14 лютого інспекторський склад Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно з командою ДЮРП «Юні рятівники», дільничним офіцером поліції ВП № 2 Обухівського РУП ГУ НП в Київській області, фахівцем соціальної роботи КУ Миронівського центру надання соціальних послуг, старостою села провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Іванівка, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі.
Обухівський район: рятувальники провели брифінг щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них на території Миронівської територіальної громади
14 лютого рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно з працівниками органів влади виконавчого комітету Миронівської міської ради, працівниками ВП № 2 Обухівського РУП ГУ НП в Київській област та фахівцями соціальної роботи КУ Миронівського центру надання соціальних послуг провели брифінг щодо запобігання виникненню пожеж та загибелі людей на них на території Миронівської територіальної громади.