Служба з надзвичайних ситуацій інформує
- Інформація інших установ
- Служба з надзвичайних ситуацій інформує
Правила поведінки на водоймах взимку
Щороку внаслідок необережного поводження на кризі гинуть люди. Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області звертається до жителів Обухівського району, дотримуватися правил безпеки на водоймах.
Як правильно і безпечно користуватися генератором: важливі поради
Через неправильне використання генераторів фіксують нещасні випадки. Сьогодні багато громадян переходять на резервне джерело живлення, зокрема генератори. Під час застосування цього приладу треба знати основні правила поводження аби уникнути надзвичайних ситуацій.
Обухівський район: рятувальники проводять інформаційно- роз’яснювальну роботу з населенням біля водних об’єктів
09 cічня з метою попередження нещасних випадків на водоймах взимку, працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели профілактичний рейд на водоймах Миронівської міської територіальної громади. Як зазначають рятувальники, у зв'язку з пониженням температури повітря на річках та озерах вже формується тонка крига, яка приваблює рибалок і дітей вийти на неї. Тому, під час бесід, фахівці Служби порятунку закликали громадян виходити на лід лише в тому випадку, якщо товщина криги не менше 7-10 см. Крім того, кожен рибалка повинен мати засоби самостійного порятунку та бути обізнаним щодо поводження на кризі. Наприкінці профілактичних бесід кожному, з ким було проведено інструктаж, вручили наочну агітацію у вигляді листівок застережливого характеру з правилами поведінки на водних об'єктах в зимовий період.
Обухівський район: рятувальники провели навчання щодо ризиків, пов’язаних із поводженням з вибухонебезпечними предметами
10 січня рятувальники Обухівського районного управління провели навчання щодо ризиків, пов’язаних із поводженням з вибухонебезпечними предметами з школярами в «Класі безпеки» Зеленьківської гімназії Миронівської міської ради Київської області.
Пам’ятка для дітей з пожежної безпеки в побуті
Дотримання правил пожежної безпеки у побуті пов’язано з використанням електричних побутових приладів, газових пальників і займистих предметів. Для того, щоб уникнути виникнення пожежі вдома, працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області пояснюють вимоги щодо пожежної безпеки в побуті:
Обухівський район: рятувальники провели навчання ризикам, пов’язаним із поводженням з вибухонебезпечними предметами з керівництвом та працівниками Миронівського центру надання соціальних послуг Миронівської міської ради
04 січня рятувальники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели навчання ризикам, пов’язаним із поводженням з вибухонебезпечними предметами з керівництвом та працівниками Миронівського центру надання соціальних послуг Миронівської міської ради. Під час проведення навчання ризикам, повʼязаних із поводженням з вибухонебезпечними предметами, використовувалась виключно навчальна презентація та навчальні матеріали, надані представниками HALO Trust. По завершенню рятувальники вручили всім слухачам пам’ятні листівки із попереджувальним змістом, якого слід постійно дотримуватися та побажали відповідально ставитись до власної безпеки.
Обухівський район: рятувальники спільно з командою ДЮРП «Юні рятівники» провели пізнавальний захід
Обухівський район: рятувальники спільно з командою ДЮРП «Юні рятівники» провели пізнавальний захід в одному із закладів дошкільної освіти Миронівської міської територіальної громади/
Пожежна небезпека у побуті
Зважаючи на невтішну статистику щодо виникнення побутових пожеж, Обухівське РУ ГУ ДСНС України у Київській області закликає усіх дбати про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуватись правил пожежної безпеки, адже загрозу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками. Нехтування правилами безпеки призводить до того, що у житлових будинках пожеж виникають значно частіше. Аналіз пожеж частіше показує, що винуватцями більшості з них є самі мешканці, які зневажають правилами пожежної безпеки. Найчастішими випадками пожеж у побуті є необережне поводження з вогнем, палінням у ліжку в нетверезому стані, перевантаження електромережі.
Обухівський район: рятувальники проводять інформаційно- роз’яснювальну роботу з населенням біля водних об’єктів
02 cічня з метою попередження нещасних випадків на водоймах взимку, працівники Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області провели профілактичний рейд на водоймах Миронівської міської територіальної громади. Як зазначають рятувальники, у зв`язку з пониженням температури повітря на річках та озерах вже формується тонка крига, яка приваблює рибалок і дітей вийти на неї. Тому, під час бесід, фахівці Служби порятунку закликали громадян виходити на лід лише в тому випадку, якщо товщина криги не менше 7-10 см. Крім того, кожен рибалка повинен мати засоби самостійного порятунку та бути обізнаним щодо поводження на кризі. Наприкінці профілактичних бесід кожному, з ким було проведено інструктаж, вручили наочну агітацію у вигляді листівок застережливого характеру з правилами поведінки на водних об`єктах в зимовий період. Також пам’ятки безпеки поведінки на водоймах взимку були розміщенні на інформаційних стендах та біля місць риболовлі міста.
Обухівський район: рятувальники спільно з командою ДЮРП «Юні рятівники» провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Вікторівка Миронівської міської територіальної громади
27 жовтня інспекторський склад Обухівського РУ ГУ ДСНС України у Київській області спільно командою ДЮРП «Юні рятівники», дільничним офіцером поліції ВП No 2 Обухівського РУП ГУ НП в Київській області, фахівцем соціальної роботи КУ Миронівського центру надання соціальних послуг, старостою с. Вікторівка, провели комплексне пожежно-профілактичне відпрацювання с. Вікторівка, з метою попередження виникнення пожеж та інших надзвичайних подій у житловому секторі. Працівники ДСНС нагадали громадянам про необхідність дотримання правил пожежної безпеки у побуті. Довели статистику пожеж та основні причини їх виникнення. Крім цього було наголошено на правилах пожежної безпеки в екосистемах, дій при виявлені вибухонебезпечних предметів та дій при отримані сигналу «УВАГА! ПОВІТРЯНА ТРИВОГА!». Всім вручили профілактичні листівки на протипожежну тематику з вказаними заходами застережливого характеру. Люди запевняли рятувальників, що правил життєдіяльності у побуті дотримуються, адже розуміють, якого лиха може завдати неконтрольований вогонь. Як показує практика такі комплексні відпрацювання, без сумніву, дають надзвичайно велику користь для громади. Схожі заходи систематично проводяться і в інших населених пунктах. Адже лише спільними зусиллями громадськості і влади можна мінімізувати кількість пожеж у житловому секторі та зробити життя людей по справжньому безпечним.