План-графік проведення он-лайн консультування особам та суб’єктам господарювання, що планують започаткувати власний бізнес та/або розширити вже існуючий на базі Центрів розвитку підприємництва Київського обласного центру зайнятості на листопад 2023 р

План-графік проведення он-лайн консультування особам та суб’єктам господарювання, що планують започаткувати власний бізнес та/або розширити вже існуючий на базі Центрів розвитку підприємництва Київського обласного центру зайнятості на листопад 2023 р

План-графік проведення он-лайн консультування особам та суб’єктам господарювання, що планують започаткувати власний бізнес та/або розширити вже існуючий на базі Центрів розвитку підприємництва Київського обласного центру зайнятості на листопад 2023 року

Поради, як не потрапити в пастку шахраїв на ринку праці.

Поради, як не потрапити в пастку шахраїв на ринку праці.

Поради, як не потрапити в пастку шахраїв на ринку праці. Щоб мінімізувати ризик натрапити на шахрая, дотримуйтесь таких порад: - не переказуйте гроші за працевлаштування; - шукайте інформацію про компанію в інтернеті, подивіться сайт, почитайте відгуки; - не передавайте особисті дані й номери банківських карт невідомим особам; - не реєструйтеся та не проходьте верифікацію на невідомих сайтах; - уважно перевіряйте та вводьте адресу сайту компанії чи ім’я користувача соцмереж, з яким ведете перемовини про роботу; - вмикайте критичне мислення, якщо вакансія чи поведінка рекрутера викликає у вас підозру або сумніви. Пам’ятайте, чесні роботодавці відкрито говорять про себе й надають необхідну інформацію. Отримувати високу зарплату без знань та досвіду роботи за декілька годин на день — це вигадка шахраїв. Найхарактерніша ознака таких «вакансій» — відсутність вимог і опису завдань при обіцянці високої зарплати. Ні в якому разі: - не давайте фотографії та скани своїх документів. Одна з останніх шахрайських акцій: сфотографуйтеся з паспортом та ідентифікаційним кодом, відправте фото роботодавцю — і через пару місяців виявіть мікрокредит, відкритий на ваше ім’я. - не купуйте за свої гроші матеріали, інструменти, спецодяг та інший інвентар — бо інвентарем забезпечує роботодавець. А якщо він змушує здобувача це робити ще до укладення договору — це шахрай. - не давайте гроші як заставу і нібито страховку від невиконання роботи й зриву дедлайнів — тому що роботодавець повинен страхувати себе не грошима, а договором і юридично закріпленими зобов’язаннями. Щоб не потрапити у тенета горе-працедавців, шукайте роботу за сприяння Київської обласної служби зайнятості. Контакти – за посиланням http://surl.li/clyqi Скористайтесь ресурсом для шукачів роботи та роботодавців «Єдиний портал вакансій» (https://jobportal.dcz.gov.ua), який поєднує інформацію про вакансії 6 найбільших сайтів з працевлаштування, серед яких work.ua, robota.ua, grc.ua, novarobota.ua, pidbir.com, ua.jooble.org.Портал містить інформацію про роботу відповідно до регіону, галузі чи напрямку, очікуваного рівня зарплати.Нові вакансії з’являються на Єдиному порталі в режимі реального часу, тож є актуальними.  Діє телеграм-канал ДЦЗ: «Робота зараз: Державна служба зайнятості»https://t.me/worknowdcz, де можна підписатися на розсилку вакансій за регіоном чи галуззю.

Реєстрація безробітних у службі зайнятості

Реєстрація безробітних у службі зайнятості

Реєстрація безробітних у службі зайнятості З початку воєнних дій значно спрощено процедуру набуття статусу безробітного. Наразі реєстрація безробітних у службі зайнятості можлива двома шляхами:

Старт інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен!»

Старт інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен!»

У вересні цього року стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!», метою якої є допомога внутрішньо переміщеним особам працевлаштуватися та інтегруватися в нових умовах.

 Безкоштовне навчання для всіх бажаючих

 Безкоштовне навчання для всіх бажаючих

 Безкоштовне навчання для всіх бажаючих за напрямом «Монтаж санітарно-технічних систем і устаткування» за сприяння Державної служби зайнятості, ПРООН (https://www.undp.org/uk/ukraine) та уряду Німеччини. Детальніше у нашій статті (https://www.dcz.gov.ua/novyna/bezkoshtovne-navchannya-za-napryamom-montazh-sanitarno-tehnichnyh-system-i-ustatkuvannya-za).  Заявку можна подати тут (https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeiIfewnn2rmRLQtzdSVadoFsjP0z66DiNWlhAcI3OgnxcxBw/viewform). Кількість місць обмежена!

Безкоштовний тренінг для підприємців

Безкоштовний тренінг для підприємців

Малий та мікробізнес – це двигуни української економіки, які здатні найбільш оперативно відповідати на потреби населення. Одним з головних запитів населення сьогодні є працевлаштування та професійний розвиток, зокрема серед людей з вразливих груп: людей з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, ветеранів/ок і  учасників та учасниць бойових дій. Відповідь на цей виклик – це впровадження і розвиток ефективного соціально відповідального бізнесу в громадах.  За підтримки Міжнародної Організації з Міграції ми запускаємо тренінгову програму, яка допоможе українському бізнесу отримати відповіді, як:  - визначити соціальну місію та впровадити кращі практики соціально відповідального бізнесу; - впровадити принцип безбар'єрності, працевлаштувати та включити в бізнес-процеси людей з інвалідністю, ВПО, ветеранів/ок, учасників і учасниць бойових дій; - побудувати і вдосконалити бізнес-процеси з урахуванням принципів соціальної відповідальності;  - залучити додаткові фінансові ресурси для розвитку бізнесу.