Інформація щодо розгляду звернень громадян Миронівським відділом Кагарлицької місцевої прокуратури упродовж 3 місяців 2020 року

  • 457

Робота з розгляду звернень громадян і юридичних осіб вважається одним із пріоритетних напрямків діяльності органів прокуратури.

Так, упродовж 3 місяців поточного року до Миронівської відділу Кагарлицької місцевої прокуратури надійшло 35 звернень громадян, з них: вирішено по суті - 24 звернення, з яких 15 - це звернення з питань досудового розслідування, 11 звернень направлено для вирішення за належністю до органів та відомств згідно компетенції.

Крім того, на особистому прийомі в Миронівському відділі Кагарлицької місцевої прокуратури прийнято 12 громадян.

На даний час органи прокуратури позбавлені повноважень по проведенню перевірок у порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів. Таким чином, на вказані звернення надається відповідне роз'яснення та звернення направляються в інші відомства за належністю.

Щодо тих звернень, які стосуються досудового розслідування кримінальних проваджень, то вказані звернення ґрунтовно вивчаються. За результатами розгляду приймається рішення про надання у кримінальних провадженнях вказівок, перевірки законності прийнятого рішення або вчинення інших дій в межах компетенції органів прокуратури.