Аналіз загроз та дії працівників (населення) у разі виникнення   надзвичайних ситуацій, пов'язаних з хімічним, радіаційним та біологічним впливом

Аналіз загроз та дії працівників (населення) у разі виникнення   надзвичайних ситуацій, пов'язаних з хімічним, радіаційним та біологічним впливом

Минуло три роки, три незламних роки боротьби  від початку повномасштабного вторгнення непередбачуваної країни-агресора "росії", яка пригрозила Україні та всьому світу ядерною зброєю. Аналізуючи можливу загрозу ми повинні бути готовими до цього всього, як і що робити, де краще заховатися і як бути в такій ситуації, адже ніхто не знає, що твориться у хворій голові диктатора.

Підсумки Всеукраїнської щорічної акції "16 днів проти насильства"

Підсумки Всеукраїнської щорічної акції "16 днів проти насильства"

          10 грудня 2024 року завершилась Всеукраїнська щорічна акція "16 днів проти насильства", яка проводилась з метою привернення уваги до проблем подолання насильства в сім'ях, жорстокого поводження з дітьми, булінгу в навчальних закладах, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок,  і як  нагода ще раз нагадати громадськості про існування цих проблем у суспільстві, підвищити рівень обізнаності дітей щодо усіх форм насильства, продовжити процес створення недискримінаційного простору для життя, розвитку і професійного зростання кожної людини, нагадати, що насилля у сім'ях, булінг в школах та кібербулінг, із застосуванням цифрових технологій, нажаль  невпинно зростає у нашому суспільстві, а їх наслідки можуть тривати довгий час і впливати на дитину різними способами такими як: відчуття смутку, пригніченості, навіть злості, відчуття себе в безглуздому становищі,  сорому, втрати цікавості до речей, які ти любиш, а ще відчуття втоми, втрати сну  або таких симптомів, як біль у животі та головний біль. У крайніх випадках насильство або булінг може призвести навіть до скоєння самогубства.    В Україні не менше як 21 % жінок та дівчат віком від 15 до 45 років зазнають насильства.

Відповідальне батьківство.

Відповідальне батьківство.

          Відповідно до ст. 150 Сімейного кодексу України батьки повинні піклуватися про здоров'я дитини, її фізичний, духовний і моральний розвиток. Батьки зобов'язані забезпечити, щоб дитина отримала повну загальну середню освіту, підготувати його до самостійного життя. Батьки зобов'язані поважати дитину. Будь-яка експлуатація батьками своєї дитини заборонена. Фізичне покарання дитини батьками, а також застосування інших форм покарання, що принижують людську гідність дитини, заборонені.

Як протидіяти кривдникам?

Як протидіяти кривдникам?

Закон України  "Про запобігання та протидію домашньому насильству"  визначає організаційно-правові засади запобігання та протидії домашньому насильству, основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству, спрямовані на захист прав та інтересів осіб, які постраждали від такого насильства. Питання насильства в сім”ї, навіть попри війну, не втратило своєї актуальності, оскільки вона ще більше зосередила увагу на ці проблеми людей, які залежні одне від одного та живуть  в одному приміщенні з кривдником,  перебуваючи у постійному стресі, нерідко зумовлює випадки виникнення домашнього насильства.

Вісті Центру пробації

Вісті Центру пробації

   Від початку повномаштабного вторгнення російської федерації в Україну- 19 листопада 2024 року виповнюється одна тисяча днів. Напередодні, в приміщенні Обухівського районного сектору № 3 філії Державної установи "Центр пробації" у м. Києві та Київській області пробаціонерам та клієнтам пробації, в тому числі неповнолітнім,  організовано перегляд документального фільму  режисера Алана Бадоєва "Довга доба", який  показує зафільмовані кадри нашого сьогодення, історію, яку вже ніхто не зможе переписати.

       Пробація і неповнолітні.

       Пробація і неповнолітні.

             Одним із напрямків роботи пробації є робота з особами віком від 14 до 18 років, які опинились в конфлікті з законом.  Мета такої роботи – сприяти підвищенню мотивації до позитивних  змін особистості, поліпшення соціальних стосунків, профілактика агресивної поведінки, забезпечення їх нормального фізичного і психологічного розвитку.