Інформація служби
- Структура Миронівської міської ради
- Служба у справах дітей та сім'ї
- Інформація служби
Хто забезпечує усиновлення дітей?
Служба у справах дітей надає офіційну інформацію про дитину, яка може бути усиновлена, та відіграє ключову роль у забезпеченні усиновлення дітей. Якщо інформацію про дітей, які можуть бути усиновлені, поширюють інші особи, це є порушенням законодавства.
Усиновлення в умовах воєнного стану: не підігруйте шахраям! Як допомогти дитині правильно - роз’яснення Мінсоцполітики
??Усиновлення в умовах воєнного стану: не підігруйте шахраям
Бот для допомоги дітям у складних ситуаціях у воєнний час.
Війна, яку розпочала Росія, забирає сотні життів мирних людей в Україні. Діти залишаються без батьків і не знають, що їм робити далі. Діти губляться під час евакуації. Батьки гинуть, захищаючи нашу країну. Офіс Президента України спільно з ЮНІСЕФ та Міністерством соціальної політики створили бот для допомоги дітям у складних ситуаціях у воєнний час. Війна може розлучати батьків і дітей, ставити сім’ї у кризові ситуації, але ми, дорослі, маємо зробити все, щоб допомогти. Якщо ви бажаєте тимчасово прихистити дитину у своїй сім'ї. Якщо ваша дитина загубилася. Якщо ви бачите самотню дитину. Якщо вам відомі міжнародні організації, які готові прихистити українських дітей. Якщо ви маєте інші питання стосовно дітей, є можливість звернутись на гарячу лінію. Через воєнні дії діти можуть опинитися далеко від батьків або потрапити у кризові ситуації. Наше спільне завдання – допомогти їм!
«Залишайся в безпеці»: чат-бот з протидії торгівлі людьми
Чат-Бот «ЗАЛИШАЙСЯ В БЕЗПЕЦІ» - інформаційний ресурс для тих, хто знаходиться в пошуках роботи, навчання, подорожей, нових знайомств, в тому числі віртуальних. Дізнавшись більше про проблему торгівлі людьми ти зможеш вчасно її розпізнати та залишитися в безпеці.
Зупинити і попередити насилля - мета зустрічей зі школярами
Працівники Служби у справах дітей та сім'ї спільно з правоохоронцями Миронівки провели низку зустрічей зі школярами Миронівки в рамках Всеукраїнської акції “16 днів проти насильства”
1 грудня світова спільнота відзначила Всесвітній день боротьби зі СНІДом
Всесвітній День боротьби зі СНІДом вперше відзначили 1 грудня 1988 року з ініціативи Всесвітньої організації охорони здоров’я. Тоді, на зустрічі міністрів охорони здоров’я всіх країн, прозвучав заклик до соціальної терпимості і розширення обміну інформацією щодо ВІЛ/СНІДу.