Пошук

Деякі питання реєстрації, перереєстрації безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу, нарахування виплати допомоги по безробіттю на період воєнного стану

Дата: 11.05.2022 15:00
Кількість переглядів: 303

Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову від 19 березня 2022року №334, якою визначив порядок реєстрації безробітних, нарахування та виплату допомоги по безробіттю під час війни. 

Головним пріоритетом у діяльності служби зайнятості в період воєнного стану буде сприяння працевлаштуванню безробітних на вільні робочі місця, а також посилення гарантій на отримання допомоги по безробіттю. 

Три важливих аспекти для зареєстрованих у службі зайнятості безробітних, а також для тих, хто реєструється зараз:

  1. Громадяни можуть подати заяву про надання статусу безробітного, призначення допомоги чи припинення реєстрації за допомогою порталу або мобільного додатку “Дія” та електронних сервісів Державної служби зайнятості;

  2. В областях, де центри зайнятості не можуть забезпечити фінансування допомоги, переказ коштів буде здійснюватись АТ “Ощадбанк” на банківський рахунок заявника або шляхом переказу через міжнародну платіжну систему “MY TRANSFER”;

  3. Передбачається припинення реєстрації безробітного в центрі зайнятості в разі його відмови від виконання суспільно-корисних робіт. Тож не працевлаштовані українці, які отримують державну допомогу, зобов’язані брати участь у таких роботах на вимогу військового командування або органів місцевого самоврядування.

Вказані зміни допоможуть зосередити зусилля на вирішенні найгостріших питань, які стоять перед суспільством - здійснення соціального захисту і  зміцнення оборони.

Реєстрація безробітного може припинитися у разі невідвідування (не підтвердження наміру перебувати у статусі безробітного) без поважних причин центру зайнятості протягом 30 робочих днів з дати прийняття такого рішення про таке відвідування або з дати останнього підтвердження наміру перебувати у статусі безробітного.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано