Міжнародний день людей з інвалідністю

  • 256

Щороку 3 грудня у світі відзначається Міжнародний день людей з інвалідністю згідно спеціальної резолюції Генеральної Асамблеї ООН. Відзначення цієї дати спрямоване на привернення уваги суспільства і громадськості до проблем людей з інвалідністю,  розширення їх можливостей, забезпечення рівності у суспільстві, захисту прав, гідності та благополуччя. 

Ключовим державним органом що сприяє працевлаштуванню осіб з інвалідністю, є центри зайнятості. Центр зайнятості реєструє людей з особливими потребами і допомагає їм у пошуку роботи готує їх до працевлаштування, надає інформацію про вільні вакансії. Сприяння працевлаштуванню відбувається з урахуванням висновків МСЕК.

 На жаль, люди з інвалідністю часто залишаються наодинці зі своїми труднощами. Тому дуже важливо спільними зусиллями органів влади, роботодавців та служби зайнятості допомогти цим людям реалізувати право на працю, знайти гідну роботу, відчути себе рівноправними членами суспільства.

Детальна інформація про службу зайнятості, її структуру, послуги людям з особливими потребами, роботодавцям та документи розміщено на сайті Державної служби зайнятості України за посиланням: https://www.dcz.gov.ua