A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Миронівська міська ТГ
Офіційний вебсайт

Графік особистого прийому громадян старостами старостинських округів Миронівської міської територіальної громади

Дата: 18.01.2021 13:38
Кількість переглядів: 236

п/п

Дні тижня

Прізвище, ініціали керівника, який веде особистий прийом

Посада керівника, який веде прийом

Години прийому

1.

Середа

Прокопік Тетяна Миколаївна

Староста Центральненського старостинського округу № 1

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

2.

Середа

 

Івашина Неля Миколаївна

 

Староста Яхнівський старостинського округу № 2

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

3.

Середа

 

Лясківська Тетяна Миколаївна

 

Староста Владиславського старостинського округу № 3

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

4.

Середа

 

Олійник Тамара Володимирівна

 

Староста Михайлівського старостинського округу № 4

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

5.

Середа

 

Кисельов Владислав Вікторович

 

Староста Іванівський

старостинський округ № 5

 

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

 

6.

Середа

Максименко Олександр Миколайович

Староста сіл Вікторівка, Матвіївка, Фролівка

 

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

 

7.

Вівторок

Околот Оксана Володимирівна

 

Староста с.Ємчиха

 

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

8.

Середа

Московенко Анатолій Іванович

 

Староста

с. Зеленьки

 

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

9.

Середа

 

Троценко Святослав Миколайович

 

Староста

с. Карапиші

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

10.

Середа

 

Коломієць Світлана Петрівна

 

Староста сіл Кип’ячка, Горобіївка, Тарасівка

 

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

 

11.

Середа

Колісник Рафік Васильович

Староста Козин, Салів, Кутелів

 

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

 

12.

Середа

 

Пилипенко Анатолій Петрович

 

Староста

с. Коритище

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

13.

Вівторок

 

Давидов Микола Володимирович

 

Староста сіл Македони, Малі Прицьки, Кулешів

 

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

 

14.

Середа

 

Клименко Микола Володимирович

 

Староста

с. Маслівка

 

 

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

 

15.

Середа

 

Шкапа Любов Іванівна

 

Староста

с. Олександрівка

 

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

16.

Середа

 

Мозгова Галина Савівна

 

Староста сіл Польове, Світле

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

17.

Середа

Музичка Людмила Анатоліївна

 

Староста с. Потоки

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

 

18.

Вівторок

 

Чалий Дмитро Миколайович

 

Староста

с. Пустовіти

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

19.

Середа

Бондар Тетяна Степанівна

Староста с. Росава

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

20.

Середа

Золотоверха Любов Іванівна

 

Староста с. Тулинці

 

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

 

21.

Середа

Шевченко Сергій Іванович

 

Староста с. Шандра

 

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

 

22.

Вівторок

Старинець Валерій Іванович

 

Староста с. Юхни

 

08.00 – 12.00

12.48 – 17.00

 

 

Герої Радянського Союзу , Герої України, Герої Соціалістичної Праці, інваліди та учасники Великої Вітчизняної війни, учасники бойових дій, які брали участь в антитерористичній операції, жінки, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», та інші громадяни, які мають заслуги перед Батьківщиною,  приймаються  ПОЗАЧЕРГОВО.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано