Працює Комісія з питань захисту прав дитини

  • 947

«Як мені побачити своїх дітей?», «Як відгородити їх від агресії батьків?», «Чому виникають конфлікти в родині?» – ці та багато інших запитань звучали на Комісії з питань захисту прав дитини при виконавчому комітеті Миронівської міської ради.

Подружжя Іванових (прізвище змінено з етичних міркувань) внаслідок сімейного конфлікту більше не проживає разом. Однак, бажання кожної зі сторін – бути біля дітей. Мати і батько не можуть знайти спільної мови. По допомогу у вирішенні суперечки батьки звернулися до спеціалістів, адже без сторонньої допомоги вирішити дану проблему не можуть.

Комісія у складі представників Служби у справах дітей, соціальної служби, спеціалістів з питань сім’ї, дітей та молоді, соціальних педагогів, методистів Миронівського відділу освіти розглянули питання, які виникли у цій родині. Діючи виключно у інтересах двох малолітніх дітей, вони висловили рекомендації щодо подальших дій батьків, які пішли б на користь родині, дали поради щодо виховання, створення побутових умов та методів виховання дітей.

Комісія