Чому у шкільному харчуванні зменшено кількість солі та цукру

Чому у шкільному харчуванні зменшено кількість солі та цукру

  Споживання цукру та солі залежить від харчових звичок кожної конкретної людини. І ці звички формуються змалку, з дитячих років. В більшості, що смакує батькам, те до вподоби і дітям. А як приваблюють дітей і дорослих у яскравих упаковках різні смаколики, снеки, чіпси, напої та інші продукти промислового виробництва з високим вмістом смакових приправ, в т.ч. цукру, солі, консервантів та поліпшувачів. Звичайно, ці продукти на торгових полицях, то ж дозволені до споживання і ніякого негативного впливу ми не відчуємо за один раз. Але споживаючи такі продукти часто, ми звикаємо до насичено смаку і продукти з обмеженим вмістом цукру і солі здаються нам ніякими. А що далі? А далі подивіться, наші любі дорослі, на стан здоров’я свій, своїх близьких і знайомих та на офіційну інформацію МОЗ щодо стану в Україні захворювань пов’язаних з порушенням обміну речовин.

До уваги установ та організацій, які здійснюють діяльність у галузі збереження зерна!

До уваги установ та організацій, які здійснюють діяльність у галузі збереження зерна!

   Головне управління Держпродспоживслужби в Київській області інформує, що наразі триває третій завершальний етап тестування нового програмного забезпечення інформаційно-комунікаційної системи «Основного реєстру складських документів на зерно та зерна, прийнятого на зберігання, і реєстру зернового складу». На цьому етапі тестування елеваторам пропонується зареєструватись у реєстрі, відпрацювати процедури роботи зі складськими документами та перевірити повноту історичних даних. 

Обережно! Отруйні гриби!

Обережно! Отруйні гриби!

Україна належить до країн, в якій вживання дикорослих грибів є традиційним. Не є виключенням і м. Вінниця, жителі якої полюбляють, особливо з початком «грибного сезону» поїхати в ліс на «тихе полювання».