Миронівська міська ТГ
Офіційний вебсайт
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Служба зайнятості пропонує безробітним та шукачам роботи професійну орієнтацію

Дата: 15.08.2023 08:29
Кількість переглядів: 257

Профорієнтація дозволяє зрозуміти, який вид професійної діяльності вам більше підходить; допомагає оцінити власні здібності, інтереси, можливості та усвідомлено обрати майбутню професію; оцінити власний потенціал та розробити стратегію кар’єрного зростання.

Професійна орієнтація осіб, які звернулися до державної служби зайнятості, здійснюється шляхом професійного інформування, професійного консультування, проведення  професійного відбору та професійної діагностики.

Профінформування

Будь-який громадянин, який звернувся до Державної служби зайнятості, може отримати інформацію про сучасний світ професій,  їх зміст та вимоги до працівника, стан та перспективи розвитку ринку праці, підприємства та актуальні вакансії, послуги служби зайнятості щодо сприяння працевлаштуванню, види та форми професійного навчання, розвитку навичок та набуттю нових компетенцій.

Профконсультування

Допомога у виборі або зміні професії, виду діяльності з урахуванням індивідуально-психологічних характеристик, професійних інтересів, нахилів, стану здоров’я, особливостей життєвих ситуацій та потреби ринку праці.

Індивідуальна профконсультація проводиться для осіб, які не мають професії, або для осіб які бажають змінити професію, отримати кар’єрну консультацію. За згодою особи послуги з профконсультування можуть супроводжуватися психодіагностичиним тестуванням.

Також, профконсультування передбачає проведення центрами зайнятості заходів щодо оволодіння громадянами навичками пошуку вакансій, складання резюме (відео-резюме), проведення співбесід з роботодавцем, кар’єрним консультуванням тощо.

Професійний відбір

Професійний відбір проводиться:

  • для відбору безробітних на профнавчання під замовлення роботодавця;
  • для відбору претендентів на вакантні посади на замовлення роботодавця.

Послуги з професійного відбору супроводжуються  профдіагностичним тестуванням.

Особи мають можливість взяти участь в професійному відборі за рекомендаціями фахівців центру зайнятості та за власним бажанням.

Професійна діагностика

Комплекс послуг із виявлення та оцінювання індивідуально-психологічних особливостей, здібностей, інтересів, можливостей, навичок особи.

Бажаючі мають змогу пройти професійну діагностику з метою вибору/зміни професії, виявлення здібностей, інтересів, навичок. Кваліфіковані фахівці проведуть консультацію та сформують рекомендації щодо побудови професійної кар’єри.

 

Також пройти онлайн тестування можна на безкоштовній Інтернет-платформі державної служби зайнятості "Профорієнтація та розвиток кар’єри" та її мобільній версії (www.profi.dcz.gov.ua).

На Платформі розміщено комплексний профорієнтаційний тест та 10 тестів з діагностики "м’яких навичок".

 

За більш детальною інформацією  зверніться у місцевий підрозділ Київського обласного центру зайнятості,

Телеграм-канал онлайн підтримкиКиївськогообласного центру зайнятості: https://t.me/fnLlSCkuIls1ZjVi

Пропонуємоознайомитися з інформацієющодоактуальнихподій на наших:

Фейсбук-сторінці: https://www.facebook.com/kyivobl

Інстаграм-сторінці: https://www.instagram.com/kobl_cz/

на сайтіКиївського ОЦЗ https://kir.dcz.gov.ua/.

Фото без опису


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано