Відбувся онлайн-семінар

  • 322

На виконання листа Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 10.12.2020 № 2841-06/73396-06 та з метою роз’яснення алгоритму взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів, попередження та недопущення отруєння бджіл Миронівським районним управлінням Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області  10 березня 2021 року проведено у форматі Zoom-конференції онлайн-семінар з актуальних питань у галузі бджільництва.

В семінарі  взяли участь спеціалісти управління фітосанітарної безпеки Головного управління, Миронівської районної державної лікарні ветеринарної медицини, Київської обласної державної адміністрації, представники територіальних громад, сільськогосподарських підприємств, громадської організації «Спілка пасічників Миронівського району» та бджоляри.

Головним спеціалістом  Миронівського районного управління Малушею А.П. було роз’яснено ветеринарно-санітарні вимоги, обов’язкові для виконання в галузі бджільництва.

Про алгоритм дій при застосуванні пестицидів доповів провідний спеціаліст відділу контролю за обігом засобів захисту рослин управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Київській області Корж І.З.

Щодо державної підтримки галузі бджільництва (бюджетна програма КПКВК 1201150 «Фінансова підтримка сільгоспвиробників») проінформував головний спеціаліст відділу аграрного виробництва управління агропромислового розвитку Київської обласної державної адміністрації  Підгорна В.В.

В кінці онлайн – семінару між учасниками відбулося обговорення зазначених питань. Особливу увагу учасники звернули на захист бджолосімей від впливу пестицидів при обробці полів, методи та шляхи знаходження компромісів між аграріями та пасічниками, а також надання державної підтримки для розвитку галузі бджільництва.

 

 

Інші статті

Всі статті